×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 558

رسالت و ماموریت شرکت پیمانکاری پدیده صنعت دیموند

شركت پیمانکاری پدیده صنعت دیموند با گرد آوردن متخصصین با تجربه، خدماتی با بالاترين كيفيت، اجراي صحيح و سريع با قيمتی رقابتي ارائه می نماید.

 

معرفی شرکت پیمانکاری پدیده صنعت دیموند:

شرکت پدیده صنعت دیموند به منظور مشارکت در عمران و آبادانی کشور و با هدف خدمـت به سازندگی و توسعه ایران و همچنین صدور خدمـــات مهندسی به خارج از کشور و تبادل دانش و تکنولوژی، همچنین تامین نیازهای تخصصی در سال ۱۳92 با حضور مهندسین و مدیرانی که تا قبل از آن تجارب گسترده و متنوعی را در پروژه های عمرانی گوناگون اندوخته داشتند، تأسیس گردید.

 

ماموریت شرکت پیمانکاری پدیده صنعت دیموند:

شركت پدیده صنعت دیموند، كسب و كار خود را بر تركيب سوابق و تجارب پیشین با علم و فناوري پيشرفته و روز بنا نموده تا با شناخت کامل از نيازهاي بازار و مشتريان، خدمات خود را با گرد آوردن مديران و پرسنل متخصص، همراه با دانش ترکيبي و ايجاد همسویی در راستای رسالت سازمانی و دستیابی به بالاترين كيفيت و اجراي صحيح و سريع همراه با يك قيمت رقابتي به مشتريان خود ارائه دهد. شرکت پدیده صنعت دیموند به افزايش آگاهي و پيگيري مستمر فعاليتها و آموزش مهارتهاي چندگانه و توسعه و تشويق به مسئوليت پذيري و کنترل فعاليتها و پاسخگويي، براي دستيابي مؤثر به رسالت خود متعهد است.

 

1674 بازدید ها

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • ایران ، تهران ، خیابان آیت الله کاشانی، مجتمع اترک، واحد 608
  • 021 46092564
  • 021 46092564
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top